همکاران محترم؛
بازار هدف  ما ، همکاران و نصابان محترم سیستم ها امنیتی و حفاظتی در تمامی نقاط کشور میباشد . محصولات برای همکاران با قیمت متفاوت و ویژه ای ارائه میشود.
تمامی مشتریان تلکام تکنیک را همکارانی تشکیل می دهند که در سراسر ایران به فعالیت در زمینه سیستم های امنیتی و حفاطتی مشغول هستند و ما همواره در جهت رضایت این گروه بزرگ از مشتریانمان در تلاش هستیم.
قیمت های همکاری روی محصولات مختلف متفاوت است و همکاران بنا به تشخیص و تخصص خود در فروش ، باید کالای مورد نظر را انتخاب کنند. تخفیفات روی کالا هابستگی به برند، کیفیت، قیمت خرید، کشور سازنده و … دارد.
ما از طریق کنترل جواز کسب (برای واحد های صنفی) ، کنترل روزنامه رسمی (برای شرکت ها) یا تست اطلاعات فنی و رویت کارت ویزیت نصابان و شرایط دیگر هویت همکارانمان را احراز میکنیم.
اگر شرکت یا فروشگاه شما مدارک احراز هویت بعنوان همکار را در اختیار دارد و محصولات تلکام تکنیک را برای فروش به مصرف کننده خریداری می نمایید باید بعد از عضویت در تلکام تکنیک با ما تماس حاصل نماید .
مدیریت فروش تلکام تکنیک در اولین فرصت شرایط شما را بررسی کرده و پس از احراز مرتبط بودن زمینه فعالیت شرکت یا فروشگاه شما را در گروه همکاران قرار خواهند داد.
پس از این که به گروه همکاران تلکام تکنیک پیوستید، دو قیمت متفاوت برای مصرف کننده و همکار را همزمان مشاهده خواهید کرد و از آن پس در سبد خرید و صورتحساب شما قیمت همکار درج خواهد شد.
امیدواریم این امکان جدید رضایت خاطر شما همکاران عزیز را جلب نموده باشد و از بروز اختلافات احتمالی بین مصرف کننده نهایی و شما همکار عزیز در زمینه قیمت جلوگیری گردد .

جهت بررسی سریع تر درخواست شما همکار گرامی ، پس از عضویت در سایت لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید .
به امید همکاری خوب و بلند مدت با همه همکاران ارجمند
با احترام فراوان – تلکام تکنیک