تلکام تکنیک

گروه فنی مهندسی تلکام تکنیک ، در زمینه پخش سیستم های نظارت تصویری و حفاظتی فعالیت دارد از این رو کلیه محصولات موجود در سایت فقط برای همکاران این زمینه قابل فروش می باشد و از فروش به مصرف کننده نهایی کاملا خودداری کرده و حق و حقوق تمامی همکاران عزیز را حفظ می نماید .

دوربین های مداربسته آنالوگ و AHD همچنین IP ، دستگاه های DVR و NVR ، کلیه لوازم جانبی ملزومات نصب مانند آداپتور و فیش و … ، پنل اعلام سرقت دزدگیر به همراه کلیه لوازم مورد نیاز مانند باتری ، چشمی ، سنسور دود و … ، از جمله کالاهایی می باشد که می توان با قیمت بسیار خوب و درصد همکاری بالا از این مجموعه تهیه کرد

محصولات این مجموعه ، به صورت قطعات (CKD) از کشور چین وارد شده ، سپس توسط افراد کارآزموده مونتاژ یا اسمبل و بعد از تست نهایی ، وارد مرحله فروش می شود .

برخی کالاها مانند کابل ، پنل دزدگیر ، رک های دیواری ، لوله فلکسی و … از کارخانه های داخل کشور به صورت عمده و قراردادی تهیه میشود .

این مجموعه برای کلیه محصولات خود مانند دوربین و دستگاه ها، گارانتی تعویض بی قید و شرط حتی در صورت پیچ شدن یا نصب کردن  قرار داده است تا همکاران گرامی بتوانند خدمات بهتری به مشتریان مصرف کننده خود بدهند . طبیعی است پیشرفت همکاران ، باعث پیشرفت مجموعه تلکام تکنیک نیز خواهد شد .

لوازم های مصرفی مانند آداپتور و … دارای یک هفته مهلت تست می باشند که در صورت معیوب بودن قابل تعویض است .

چگونه خرید کنیم 

    1. خرید اینترنتی از طریق سایت
    1. خرید تلفنی ( تماس با شماره های ۰۲۱۶۶۳۴۷۸۶۲ – ۰۲۱۹۵۱۱۸۵۵۳ )
    1. ارتباط آنلاین در تلگرام ( جهت ارتباط آنلاین با کارشناس فروش کلیک کنید )
  1. مراجعه حضوری به دفتر مرکزی فروش ( تهران – خ جمهوری نبش خ رازی مجتمع تجاری یگانه طبقه اول پلاک ۱۲۵ مجموعه فنی مهندسی تلکام تکنیک )

طریقه ارسال بار به شهرستان

  1. همکاران گرامی بعد از ثبت سفارش میتوانند طریقه ارسال بار را به انتخاب خودشان تعیین کنند ( توصیه می شود برای بسته های کوچک و سبک ، ارسال از طریق تیپاکس را انتخاب کنید همچنین برای تعداد کارتن های بالا یا سنگین مانند کابل ، باربری های مختلف مانند وطن ، پیشتاز بندر و … انتخاب گردد
  2. ارسال از طریق ترمینال های مسافربری ( البته این نوع ارسال برای همکارانی است که می خواهند بار خود را زودتر تحویل بگیرند مناسب است ولی به دلیل اینکه ترمینال های مسافربری تعرفه خاصی برای ارسال بار مشخص نکرده اند معمولا قیمت های بسیار زیادی را از مشتریان طلب می کنند )

ارسال از طریق تیپاکس نهایت ۲۴ ساعت زمان می برد  ، همچنین کرایه شهری نیز به آن تعلق نمیگیرد و برای بسته های کوچک و سبک به صرفه تر می باشد.هزینه کل ارسال بار از طریق تیپاکس معمولا مبلغ ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان است .

ارسال از طریق باربری شامل هزینه پیک شهری بوده که معمولا ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان ( بستگی به تعداد کارتن ) متغیر می باشد .

قیمت های رقابتی 

این مجموعه همواره در تلاش بوده که کالاهای خود را به گونه ای قیمت گذاری نماید که بسیار رقابتی باشد . البته شایان ذکر است برای مشتریانی که همکارفروش هستند و تعداد بالای ۱۰ عدد از هر کالا تهیه می کنند تخفیفات بسیار خوبی لحاظ می شود به گونه ای که می توانند در حوضه و محدوده فروش خود کالاها را به قیمت لیست مجموعه تلکام تکنیک  به مشتریان همکار خود عرضه کنند .

برای اینکه از تخفیفات کالاها همچنین فروش ویژه های این مجموعه در اطلاع باشید توصیه می شود حتما کانال تلگرام مجموعه تلکام تکنیک را دنبال نمایید

جهت عضویت در کانال تلگرام کلیک کنید